mobiregface

Lista absolwentów kończących Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia

im. Witolda Lutosławskiego w Turku  w roku szkolnym 2017/2018

 

 

L.p.

        Nazwisko i imię ucznia

Instrument

Klasa

Nauczyciel

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

Bałdych Anna

Dzikowska Amanda

Iciek Natalia

Jałkiewicz Joanna

Jasnowski Igor

Kosowski Konrad

Kowalski Juliusz

Kulik Julia

Kustosz Igor

Kwiatkowski Konrad

Mokrowiecka Martyna

Nowak Szymon

Pawlak Eryk

Pawlak Patryk

Perlińska Katarzyna

Pisula Kornelia

Przybyła Maja

Pyzik Wiktoria

Rajczyk Tomasz

Raszewska Agnieszka

Ryczyński Mikołaj

Szymańska Wiktoria

Szymczak Gabriela

Wiśniewska Patrycja

Zieliński Mikołaj

skrzypce

fortepian

fortepian

saksofon

klarnet

trąbka

skrzypce

gitara

trąbka

akordeon

gitara

akordeon

trąbka

trąbka

klarnet

fortepian

fortepian

fortepian

gitara

saksofon

fortepian

fortepian

flet

akordeon

saksofon

IV c.4

IV c.4

VI c.6

IV c.4

VI c.6

VI c.6

VI c.6

IV c.4

IV c.4

IV c.4

IV c.4

VI c.6

IV c.4

IV c.4

IV c.4

VI c.6

VI c.6

VI c.6

VI c.6

IV c.4

VI c.6

VI c.6

VI c.6

IV c.4

VI c.6

Olas Irina

Radzimska Grażyna

Radzimska Grażyna

Chmura Łukasz

Walkiewicz Mariusz

Kmieciak Piotr

Olas Irina

Majewski Andrzej

Kmieciak Piotr

Siwiński Paweł

Majewski Andrzej

Darul Radosław

Kmieciak Piotr

Kmieciak Piotr

Walkiewicz Mariusz

Brzostowska Monika

Światowska Aleksandra

Wojtaszewska Elżbieta

Majewski Andrzej

Chmura Łukasz

Radzimska Grażyna

Kranc Henryk

Borowiecka Zuzanna

Darul Radosław

Chmura Łukasz

 

2017 r.

Adamczewski Marcin - saksofon

Baranowski Jakub - trąbka

Barciś Martyna - fortepian

Bartosik Michalina - fortepian

Biskup Maciej - akordeon

Chojnacki Michał - akordeon

Czekała Bartosz - trąbka

Dobrowolska Zofia - fortepian

Dusza Filip - akordeon

Fijałkowska Kinga -fortepian

Gardzielik Klaudia - saksofon

Grąbkowska Paulina - gitara

Kałużny Radosław - fortepian

Lewandowska Aleksandra - skrzypce

Maciejewska Weronika - fortepian

Maleta Bartosz - klarnet

Michalak Adrianna - fortepian

Olas Eryka - skrzypce

Ordon Kacper - fortepian

Płóciennik Eliza - fortepian

Rosiak Michalina - skrzypce

Sobczak Michalina - fortepian

Tomczak Filip - akordeon

Tralewska Oliwia - fortepian

Waliszek Wiktoria - akordeon

Witkowski Patryk - saksofon

Ziarkowski Wiktor - puzon

Ziętek Anna - skrzypce

 

2016r.


1. Arent Patryk - Gitara
2. Augustyniak Konrad - Fortepian
3. Bartczak Nina - Fortepian
4. Borowska Julita - Skrzypce
5. Bukowska Jagoda - Fortepian
6. Darul Jonasz - Perkusja
7. Dembińska Oliwia - Wiolonczela
8. Dziamara Weronika - Wiolonczela
9. Gajewski Jakub - Fortepian
10. Grabara Nina - Fortepian
11. Ignaczak Dawid - Puzon
12. Korzepa Natalia - Saksofon
13. Kosowski Mateusz – Klarnet – Liceum Muzyczne w Łodzi
14. Kowalec Martyna - Fortepian
15. Kubiak Aleksandra - Fortepian
16. Leman Artur - Fortepian
17. Łukasik Miłosz - Akordeon
18. Malik Jarosław - Flet
19. Małecka Magdalena - Fortepian
20. Michalak Kacper - Skrzypce
21. Michalak Maria - Fortepian
22. Pajszczyk Paweł – Fortepian
23. Pluta Rafał - Akordeon
24. Szczapiński Michał -Fortepian
25. Strasz Tomasz - Perkusja
26. Szewczyńska Aniela - Skryzpce
27. Sztylka Arkadiusz - Saksofon
28. Walczyńska Izabela - Fortepian
29. Walkowska Alicja - Fortepian
30. Ziętek Joanna - Fortepian
31. Ziętek Wojciech - Saksofon

2015r.


1. Białas Jakub – Fortepian – SM IIst. Henryka Kranca
2.    Cajdler Weronika – Fortepian
3.    Frątczak Patrycja – Flet
4.    Gadomska Julia – Fortepian
5.    Goślińska Weronika – Fortepian
6.    Gogolewska Justyna – Fortepian
7.    Grzelak Weronika – Perkusja – SM IIst. Henryka Kranca
8.    Jałkiewicz Joanna – Fortepian
9.    Kłosińska Wiktoria – Skrzypce
10. Kmieciak Piotr – Fortepian
11. Kolańska Martyna – Fortepian
12. Krzyżostaniak Kacper – Fortepian
13. Kucharski Kacper – Akordeon
14. Lament Szymon – Akordeon
15. Majda Agnieszka – Fortepian
16. Michalska Marta – Fortepian – PSM IIst. Kalisz
17. Nowak Szymon – Akordeon
18. Pękacz Gabriela – Fortepian
19. Szwecki Piotr – Akordeon
20. Śliwka Michał – Fortepian
21. Strzelińska Róża – Fortepian
22. Strzeliński Igor – Fortepian
23.Wawrzyniak Piotr – Fortepian
24.Wojdak Mateusz – Perkusja
25. Wszendybył Lena – Saksofon
26. Ulański Robert - Skrzypce

2014 r.

  1. Bąk Zofia – fortepian

  2. Pawlak Patryk – fortepian

  3. Olszewska Karolina – fortepian

  4. Bazela Magdalena – fortepian

  5. Radziemski Antoni – fortepian

  6. Rajczyk Anna – fortepian

  7. Rajczyk Agata – fortepian

  8. Kałużny Andrzej – fortepian

  9. Kucner Jakub – trąbka

  10. Górski Jakub – trąbka

  11. Fernówka Jan – trąbka

  12. Nowak Paulina – flet

  13. Pasik Anna – skrzypce

  14. Maciejewska Julia – akordeon

  15. Jakubiak Filip – akordeon

  16. Zieliński Michał – akordeon

  17. Kosowska Marta – fortepian

  18. Augustyniak Daria – fortepian

  19. Ziętek Adam – akordeon

  20. Cholajda Monika – akordeon

  21. Komar Adrian – trąbka

  22. Nowak Natalia – gitara

  23. Dudkiewicz Cezary – gitara

  24. Wodzińska Oliwia – saksofon

  25. Żelek Paulina – klarnet

  26. Dróżdż Karolina – klarnet

  27. Wachowska

  28. Czaja Łukasz – perkusja

  29. Maria – skrzypce

  30. Gomółka Zuzanna – skrzypce

  31. Przybylak Dawid – trąbka

  32. Walczak Weronika - flet

2013 r.

  1. Korzepa Natalia – fortepian

  2. Augustyniak Kinga – fortepian – PSM II st. Kalisz

  3. Kowalska Sara – fortepian

  4. Zając Kacper – fortepian

  5. Miśko Ewa – fortepian

  6. Zielińska Karolina – fortepian

  7. Witkowski Patryk – akordeon

  8. Bruś Patryk – akordeon

  9. Raszewski Adam – akordeon

  10. Przeor Dominik – skrzypce

  11. Kubiak Anna – skrzypce – POSM w Poznaniu

  12. Ziętek Michalina - wiolonczela

  13. Kotkowski Maciej – gitara

  14. Kopczyk Patryk – flet – POSM w Poznaniu

  15. Białas Julia – flet

  16. Wróbel Wiktoria – saksofon – PSM II st. Konin

  17. Borkowski Błażej – trąbka

  18. Dopieralska Agnieszka – fortepian – SM II st. Henryka Kranca

  19. Ziemniak Eryk – fortepian

  20. Kulesza Damian – akordeon

  21. Strzelińska Karina – akordeon

  22. Strzeliński Eryk – akordeon

  23. Brylewski Piotr – akordeon

  24. Darul Błażej – klarnet

  25. Adamczewski Marcin – klarnet

  26. Remiszewski Bartosz – saksofon

  27. Pawlak Dominika – saksofon

  28. Trocha Magdalena – saksofon

  29. Malesza Aleksandra – saksofon

  30. Żwański Patryk – trąbka

  31. Kaczmarek Agata – trąbka

  32. Koszykowski Michał – gitara – PSM II st. Konin

  33. Dróżdż Michał – klarnet

2012 r.

  1. Forlini Samanta – fortepian

  2. Milczarek Mateusz – fortepian

  3. Graczyk Estera – fortepian

  4. Majda Agata – fortepian

  5. Matysiak Wiktoria – fortepian

  6. Derucka Agnieszka – fortepian

  7. Jacaszek Hubert – fortepian

  8. Wietrzych Dawid – akordeon

  9. Tomaszak Szymon – akordeon

  10. Kęska Błażej – akordeon

  11. Pękacz Małgorzata – skrzypce

  12. Dziamara Martyna – skrzypce – PSM II st. Kalisz

  13. Opas Agnieszka – skrzypce

  14. Prusinowska Anna – skrzypce

  15. Radziemski Mikołaj – perkusja

  16. Kaczkowska Ramona – fortepian

  17. Sztylka Arkadiusz - akordeon

  18. Przysło Kacper – akordeon

  19. Pietraszek Anita – akordeon

  20. Grzesznik Karol – akordeon

  21. Wodzińska Klaudzi – flet

  22. Janiak Monika – flet

  23. Stolarek Kinga – klarnet

  24. Chrostek Nikola – klarnet

  25. Kowalski Szymon – trąbka

  26. Tomczyk Lidia – wiolonczela

  27. Bocian Sandra – wiolonczela

  28. Soszyńska Iwona – skrzypce

  29. Górska Weronika – skrzypce

  30. Wysocka Patrycja – gitara

  31. Drzewiecki Jakub – gitara

2011 r.

  1. Niestrata Dominika – fortepian

  2. Wróblewska Paula – fortepian

  3. Jońska Weronika – fortepian

  4. Śliwka Bartosz – fortepian

  5. Wojtaszewska Justyna – fortepian – PSM II st. Kalisz

  6. Kałużny Andrzej – fortepian

  7. Ulański Mateusz – fortepian

  8. Krzyżostaniak Kinga – fortepian

  9. Krawczyk Kinga – skrzypce

  10. Borkowski Mateusz – akordeon

  11. Graczyk Łukasz – akordeon

  12. Wągiel Paweł – akordeon

  13. Pluta Marta – klarnet

  14. Stefańska Monika – flet

  15. Sobczak Adam – trąbka

  16. Strychalska Martyna – flet – PSM II st. Kalisz

2010 r.

  1. Chrostek Natalia – skrzypce – POSM II st. Poznań

  2. Wojdak Nikola – skrzypce

  3. Gomółka Zuzanna – skrzypce

  4. Wojtkowiak Monika – fortepian

  5. Janicki Hubert – fortepian – PSM II st. Kalisz

  6. Majtka Julia – fortepian

  7. Foryńska Sylwia – fortepian

  8. Buchelt Lidia – fortepian

  9. Olszewska Patrycja – fortepian

  10. Dzikowski Amadesz – akordeon

  11. Kołuda Michał – fortepian

  12. Pakuła Mateusz – fortepian – Salezjańskie Liceum Muzyczne w Lutomiersku

  13. Ćwiklińska Magdalena – wiolonczela

  14. Rabiega Kamil – wiolonczela

  15. Stolarski Filip – flet – POSM w Poznaniu

  16. Kubiś Sylwia – trąbka

  17. Czaja Jarosław – trąbka

  18. Kubiś Agnieszka – klarnet

  19. Kujawa Magdalena – akordeon

  20. Ziemniak Eryk – akordeon

  21. Jaszczak Katarzyna – skrzypce

2009 r.

  1. Kociołek Alicja – fortepian

  2. Skowron Natalia – fortepian – SSM II st. Łódź

  3. Altman Aleksandra – fortepian

  4. Perlińska Katarzyna – fortepian

  5. Wojtkowiak Milena – SSM II st. Łódź

  6. Bukowiecka Paulina – fortepian

  7. Bugaj Zuzanna - fortepian

  8. Bukowski Mateusz – fortepian

  9. Felczak Michał – fortepian

  10. Skonieczna Anna – fortepian

  11. Owczarek Olga – skrzypce

  12. Purcel Mateusz – skrzypce – SZM Poznań

  13. Gil Nikola – skrzypce

  14. Rosiak Cezary – trąbka

  15. Rosiakowska Kinga – trąbka

  16. Zawadzka Aleksandra – wiolonczela

  17. Gomułka Justyna – wiolonczela

  18. Kukuła Karol – klarnet

  19. Paruszewska Marta – klarnet

  20. Dzikowska Karina – klarnet

  21. Skurka Marcin – akordeon

  22. Wielogórka Klaudiusz – akordeon

  23. Zagozda Marita – gotara

  24. Nowak Artur – perkusja

  1. Witkowska Marika – gitara

  2. Antczak Anna – gitara

  3. Topolska Patrycja – gitara

2008 r.

  1. Dopieralski Eryk – fortepian

  2. Dynia Barbara – flet

  3. Jacaszek Zuzanna – fortepian – SSM II st. Łódź

  4. Kasprzak Dominika – fortepian

  5. Kmieciak Szymon – trąbka – PSM II st. Konin

  6. Kociołek Sara – fortepian

  7. Krysztoforski Gerard – akordeon

  8. Maćczak Daria – fortepian

  9. Nawrocki Adrian – fortepian

  10. Niemowna Ewelina – fortepian – Liceum Muzyczne w Poznaniu

  11. Opas Marta – skrzypce

  12. Piskuła Karolina – skrzypce – Liceum Muzyczne w Poznaniu

  13. Pakuła Mateusz – akordeon

  14. Rajczyk Justyna – fortepian

  15. Szewczyk Teresa – fortepian

  16. Urbaniak Ada – fortepian

  17. Waliszek Patrycja – fortepian – SSM II st. Łódź

  18. Zając Kondrad – trąbka

  19. Darul Adrian – klarnet

  20. Dróżdż Krzysztof – akordeon

  21. Drzewiecki Jakub – klarnet

  22. Gojny Paweł – trąbka

  23. Klimas Martyna – flet

  24. Kasprzak Maciej – trąbka

  25. Michalak Maciej – akordeon

  26. Rusek Mateusz – klarnet

  27. Suchecki Tobiasz – akordeon – SSM II st. Łodź

  28. Wróbel Marta – akordeon

  29. Wojciechowska Kinga – flet – Liceum Muzyczne w Poznaniu

  30. Witczak Joanna – klarnet

  31. Zasada Olga – flet – PSM II st. Konin

2007 r.

  1. Białas Adrianna – skrzypce

  2. Janicka Aleksandra – fortepian – PSM II st. Kraków

  3. Maćczak Dariusz – gitara – SSM II st. Łódź

  4. Prusinowski Mateusz – fortepian – PSM II st. Kalisz

  5. Rynkiewicz Magdalena – akordeon

  6. Skopiński Adrian – klarnet

  7. Sosińska Patrycja – akordeon

  8. Szafonia Katarzyna – fortepian

  9. Tomczyk Paulina – skrzypce

  10. Witaszczyk Paulina – fortepian

  11. Włoczkowska Olga – skrzypce – POSM I i II st. Poznań

  12. Burszewska Anna – wiolonczela – PSM II st. Kalisz

  13. Buda Anna – flet

  14. Cichomski Michał – trąbka

  15. Jakubowska Katarzyna – klarnet

  16. Kadrzyńska Monika – fortepian

  17. Koperski Mariusz – akordeon

  18. Kurcoba Agnieszka – akordeon

  19. Kulesza Agnieszka – wiolonczela – Salezjańskie Liceum Muzyczne w Lutomiersku

  20. Lament Natalia – klarnet – Technikum budowy fortepianów Kalisz

  21. Mielczarek Andżelika – trąbka

  22. Okońska Katarzyna - perkusja

  23. Okońska Ilona – wiolonczela

  24. Pawlak Daria – akordeon

  25. Przeor Emilia – skrzypce

  26. Świtalski Maciej – perkusja

  27. Urbaniak Dominik – perkusja

2006 r.

  1. Ciepłucha Roksana – fortepian

  2. Ćwiklińska Magdalena – fortepian

  3. Grzelak Kacper – skrzypce

  4. Karczewska Agnieszka – skrzypce – PSM II st. Kalisz

  5. Mikołajczyk Magdalena – fortepian

  6. Olas Anna – fortepian

  7. Paruszewski Adrian – akordeon

  8. Rabiega Kamil – gitara

  9. Staciewińska Patrycja – fortepian – PSM II st. Kalisz

  10. Szymczak Agnieszka – akordeon

  11. Śmigaszewska Jolanta – gitara

  12. Walkowski Mateusz – akordeon

  13. Wójcik Martyna – fortepian

  14. Zagozda Natalia – akordeon

  15. Bocian Artur – gitara

  16. Dąbek Anna – gitara

  17. Jaszczak Katarzyna – akordeon

  18. Janik Krzysztof – trąbka

  19. Jędrowska Patrycja – gitara

  20. Kąciak Katarzyna – gitara

  21. Krysztoforski Gerard – akordeon

  22. Kurcoba Łukasz – akordeon

  23. Michalak Martyna – gitara

  24. Musidlak Małgorzata – skrzypce – PSM II st. Konin

  25. Przeor Alicja – skrzypce – PSM II st. Kalisz

  26. Ptak Damian – fortepian

  27. Rusek Paweł – gitara

  28. Sulej Mateusz – klarnet

  29. Witczak Piotr – trąbka

  30. Ziemiański Artur – akordeon

  31. Żurawska Monika – klarnet

2005 r.

  1. Lipski Adam – fortepian

  2. Lipska Olga – fortepian

  3. Cicha Agnieszka – fortepian

  4. Szewczyk Anna – fortepian

  5. Dygas Maciej – fortepian

  6. Ciepłucha Karina – fortepian

  7. Rębas Tomasz – akordeon

  8. Sobiś Agnieszka – akordeon

  9. Jacaszek Adam – akordeon

  10. Flejter Piotr – trąbka

  11. Matuszak Agnieszka – flet

  12. Bazela Sylwia – fortepian – PSM II st. Kalisz

  13. Kubiak Jakub – perkusja

  14. Wasik Grzegorz – perkusja

  15. Czekała Aleksandra – flet

  16. Wielogórka Karolina – flet

  17. Witkowski Arkadiusz – saksofon

  18. Jeżykowska Anna – saksofon

  19. Sowa Kaya – skrzypce

  20. Skórka Piotr – gitara

  21. Lebiedzińska Ewelina – gitara

  22. Pilarczyk Agata – gitara

 2004 r.

  1. Werbińska Lidia – fortepian – PSM II st. Konin

  2. Mąka Dominik – fortepian

  3. Zagozda Aleksandra – fortepian – AM Bydgoszcz

  4. Gruszczyńska Paulina – fortepian

  5. Rosiak Kamila - fortepian

  6. Ziewińska Marta – fortepian

  7. Senba Olga – fortepian

  8. Szewczyk Maria – fortepian

  9. Wojciechowski Mateusz – fortepian

  10. Gmach Marcelina - fortepian

  11. Nowicka Agnieszka – fortepian

  12. Zielińska Iga – akordeon

  13. Rusek Mikołaj – akordeon

  14. Szefliński Michał – akordeon

  15. Walentek Jakub – akordeon

  16. Remiszewski Dawid – akordeon

  17. Bąkowska Magdalena – akordeon

  18. Figurska Agnieszka – gitara

  19. Augustyniak Adam – saksofon – PSM II st. Konin

  20. Kranc Dominik – saksofon

  21. Kukuła Maciej – saksofon

  22. Józefowicz Monika – klarnet

  23. Wielogórka Joana – klarnet

  24. Walczak Judyta – Klarnet

  25. Lewandowska Agnieszka – klarnet

  26. Tylka Joachim – klarnet

  27. Bocian Błażej – klarnet

  28. Lewandowska Monika – flet

  29. Kukuła Anna – flet – PSM II st. Kalisz

  30. Radzimska Magdalen – flet

  31. Andrzejewski Bartosz – trąbka

  32. Siwiński Rafał – trąbka

2003 r.

  1. Bąk Paweł – akordeon

  2. Burszowska Patrycja – akordeon – PSM II st. Kalisz

  3. Jaworska Joanna – akordeon

  4. Świerk Marta – akordeon

  5. Gruszczyński Adrian – akordeon

  6. Jaworska Aneta – akordeon

  7. Jagodziński Rafał – akordeon

  8. Kończak Kamil – akordeon

  9. Małolepsza Ewa – fortepian

  10. Majda Marzena – fortepian

  11. Sołtysiak Aleksandra – fortepian

  12. Zbytniewska Małgorzata – fortepian

  13. Wojtczak Justyna – fortepian

  14. Gutaj Justyna – PSM II st. Kalisz

  15. Gapski Tomasz – fortepian

  16. Maciejewska Monika – fortepian – PSM II st. Kalisz

  17. Kaszyńska Aleksandra – fortepian

  18. Misiek Natalia – fortepian

  19. Malik Paula – fortepian

  20. Rosiak Aleksandra – fortepian

  21. Kurzawa Edyta – fortepian

  22. Gojny Paweł – fortepian

  23. Gojny Justyna – fortepian

  24. Lipska Joanna – fortepian

  25. Nykiel Justyna – skrzypce

  26. Kunicka Olga – skrzypce – PSM II st. Kalisz

  27. Karpiński Szymon – gitara

  28. Szlagor Sebastian – gitara

  29. Szlagor Paweł – gitara

  30. Gajewski Tomasz – klarnet

  31. Matusiak Monika – Klarnet

  32. Pietrzak Izabela – klarnet

  33. Bąk Joanna – flet

  34. Kaszyńska Anna – flet

  35. Wierzbicka Justyna – trąbka

  36. Słomowski Artur – saksofon

  37. Arent Błażej – saksofon

2002 r.

  1. Staciewińska Oktawia – fortepian – PSM II st. Kalisz

  2. Cepowska Dorota – fortepian

  3. Wawrzyniak Aleksandra – fortepian – PSM II st. Kalisz

  4. Stawieraj Olga – fortepian

  5. Kaczmarek Katarzyna – fortepian

  6. Popielarz Anna – fortepian

  7. Rusek Ewelina – fortepian

  8. Sochacka Agnieszka – fortepian – PSM II st. Kalisz

  9. Durczyński Tomasz – fortepian

  10. Sołtysiak Anna – skrzypce

  11. Adamiak Adam – skrzypce

  12. Kończak Anna – skrzypce – PSM II st. Kalisz

  13. Maciaszczyk Radosław – akordeon

  14. Okupny Bartosz – akordeon

  15. Poszwa Natalia – akordeon

  16. Kozanecka Ilona – akordeon

  17. Janik Krzysztof – akordeon

  18. Skórka Przemysław – akordeon – AM Łódź

  19. Olejnik Patrycja - akordeon

  20. Suleja Paulina – akordeon

  21. Sztroch Bogna – gitara

  22. Krawczyk Izabela – gitara

  23. Król Justyna – klarnet

  24. Dewicki Maciej – klarnet

  25. Charuba Marta – klarnet

  26. Pęcherska Ewa – flet

  27. Stefański Marcin – trąbka

  28. Okupny Grzegorz – trąbka

  29. Janiak Tomasz – trąbka

  30. Józefowicz Piotr – trąbka – PSM II st. Konin

2001 r.

  1. Stefaniak Karolina – fortepian

  2. Kąciak Martyna – fortepian

  3. Krzemieniecka Marta – fortepian

  4. Grybek Magdalena – fortepian

  5. Rozmus Katarzyna – fortepian

  6. Jacek Olga – fortepian

  7. Sajdak Jakub – fortepian

  8. Kukuła Mateusz – trąbka – AM Poznań

2000 r.

  1. Marędziak Aldona – fortepian

  2. Siwek Ewelina – fortepian

  3. Zajdel Małgorzata – fortepian

  4. Markiewicz Aneta – fortepian – PSM II st. Kalisz

  5. Pawlak Patrycja – fortepian

  6. Wierzbicka Agata – klarnet – PSM II st. Kalisz

  7. Okupny Wojciech – klarnet – PSM II st. Kalisz

  8. Szafrański Kamil – klarnet

  9. Trocha Agata – klarnet

  10. Krzysztoforski Piotr – klarnet

  11. Kiciński Jakub – klarnet

  12. Pańczyszyn Piotr – saksofon

  13. Siwek Krystian – trąbka – Wojskowe Liceum Muzyczne Gdańsk

  14. Gralińska Aleksandra – flet

  15. Karasiak Magdalena – flet

  16. Szczepaniak Dorota – flet

  17. Kozanecka Katarzyna – akordeon

1999 r.

  1. Werbińska Anna – fortepian – PSM II st. Kalisz

  2. Denga Nina – fortepian

  3. Perlińska Katarzyna – fortepian

  4. Junkiert Aleksandra – fortepian

  5. Szczap Maria – fortepian – PSM II st. Kalisz

  6. Augustyniak Andrzej – akordeon

  7. Białas Krzysztof – akordeon – PSM II st. Kalisz

  8. Piskuła Ewelina – skrzypce

  9. Piskuła Paulina – skrzypce

  10. Zefirian Marta – flet

  11. Kończak Agnieszka – flet

  12. Siwiński Bartłomiej – klarnet

  13. Krysztofowicz Anna – fortepian

  14. Pakuła Bożena – akordeon – PSM II st. Kalisz

  15. Gmach Maciej – gitara

  16. Pakuła Adrian – klarnet

  17. Pakuła Mariusz – perkusja

  18. Urbaniak Błażej – trąbka – Wojskowe Liceum Muzyczne Gdańsk

  19. Komajda Bartosz – puzon

  20. Pietraszek Łukasz – perkusja

  21. Kostrzyński Michał – klarnet

  22. Mili Magdalena – klarnet

  23. Szymczyk Adam – klarnet

  24. Kaźmierski Samuel – saksofon

  25. Rutkowska Katarzyna – flet

  26. Gapska Anita – flet – PSM II st. Kalisz

1998 r.

  1. Majewska Anna – fortepian – PSM II st. Kalisz

  2. Gapska Edyta – fortepian – PSM II st. Kalisz

  3. Strasz Agata – fortepian

  4. Świerczyńska Magdalena – akordeon – PSM II st. Kalisz

  5. Owczarek Bartłomiej – akordeon

  6. Kiciński Jakub – akordeon

  7. Krysiak Przemysław – gitara

  8. Sitarek Dawid – gitara

  9. Matusiak Justyna – fortepian

  10. Urbaniak Krzysztof – fortepian, klarnet – AM Łódź

  11. Krasiak Piotr – klarnet – PSM II st. Łódź

  12. Jesiołowski Dominik – klarnet

  13. Szewczyk Paulina – klarnet

  14. Zimniak Łukasz – skrzypce

  15. Cajdler Adrian – akordeon

  16. Osajda Sylwester – akordeon

  17. Siwek Bogumił – akordeon

  18. Pięta Katarzyna – akordeon

  19. Gawroński Maciej – trąbka – Wojskowe Liceum Muzyczne Gdańsk

1997 r.

  1. Pstrokońska Żaneta – fortepian – AM Poznań

  2. Śnieżak Tomasz – fortepian – Liceum Salezjańskie Lutomiersk

  3. Różycki Dawid – fortepian – ZPSM Warszawa

  4. Majewska Katarzyna – fortepian

  5. Kowalska Magdalena – fortepian

  6. Jesiołowski Szymon – fortepian – PSM II st. Konin

  7. Frasunkiewicz Magdalena – fortepian

  8. Kruczkowska Dorota – fortepian

  9. Grzegorzewska Dorota – fortepian

  10. Piasecki Tomasz – akordeon – AM Łódź

  11. Siwiński Paweł – akordeon – AM Poznań

  12. Mikusiewcz Łukasz – akordeon

  13. Antas Łukasz – akordeon

  14. Rusek Aldona – akordeon

  15. Misiak Łukasz – akordeon

  16. Zając Karina – akordeon

  17. Janik Krystian – akordeon

  18. Gródziński Wojciech – gitara

  19. Wykrętowicz Roman – perkusja

  20. Śnieżak Piotr – klarnet – PSM II st. Kalisz

  21. Cerbst Paweł – klarnet

  22. Kałużny Dominik – saksofon – Wojskowe Liceum Muzyczne Gdańsk

1996 r.

  1. Wesołowska Katarzyna – fortepian

  2. Piekarska Magdalena - fortepian

  3. Świerczyńska Aleksandra – fortepian

  4. Kozłowska Anna – fortepian

  5. Błaszczyk Łukasz – fortepian

  6. Mielczarek Małgoprzata – fortepian

  7. Gęglawy Magdalena – fortepian

  8. Urbańczyk Marta – fortepian

  9. Niespodziańska Ewa – fortepian

  10. Myszkiewicz Karolina – fortepian

  11. Antczak Marcin – akordeon

  12. Jandy Bartosz – akordeon

  13. Kujawski Damian – akordeon – AM Poznań

  14. Grzelak Jarosław – trąbka

  15. Karolak Magdalena – flet

  16. Majtka Aleksandra – fortepian

  17. Kończak Mariusz – fortepian – PSM II st. Konin

  18. Troczyńska Aleksandra – fortepian – AM Warszawa

  19. Szewczyk Maciej – akordeon

  20. Soszyński Sebastian – akordeon

  21. Andczak Emil – gitara

  22. Grzesiak Malwina – gitara

  23. Gorzkowska Beata – gitara

  24. Soszyński Artur – klarnet

  25. Stolarek Andrzej – klarnet

  26. Wypiorczyk Szymon – klarnet

  27. Durczyński Krzysztof – klarnet

  28. Drzewiecki Maciej – klarnet

  29. Jandy Przemysław – klarnet

  30. Krysiak Agnieszka – flet

  31. Kaźmierczak Karol – trąbka

1995 r.

  1. Grześkowiak Sylwia – fortepian

  2. Gmach Ewa – fortepian

  3. Miling Radosław – fortepian

  4. Wytlib Aleksandra – fortepian – AM Poznań

  5. Górski Piotr - akordeon

  6. Łysiak Aleksandra – flet – PSM II st. Konin

  7. Iwaniak Wioletta – akordeon – PSM II st. Kalisz

  8. Jaroszyński Mariusz – klarnet

  9. Mosiagin Marcin – saksofon – PSM II st. Kalisz

1994 r.

  1. Pałka Eliza – fortepian

  2. Pawlak Agata – fortepian

  3. Pawlak Renata – fortepian

  4. Gacka Magdalena – fortepian

  5. Sitarek Karolina – fortepian

  6. Szczepanik Jan – fortepian

  7. Owczarek Justyna – akordeon – Uniwersytet Łódzki wych. muzycz.

  8. Kukulski Tomasz – akordeon

  9. Szczepanik Artur – akordeon

  10. Grzelak Piotr – akordeon

  11. Topolska Dagmara – flet

  12. Babiarczyk Rafał – flet

  13. Górczyński Bartosz – klarnet

  14. Walczak Tomasz – gitara

  15. Skonieczny Sebastian – gitara

  16. Marciniak Tomasz – akordeon

  17. Krejpcio Marzena – klarnet

  18. Wojciechowska Magdalena – flet

1993 r.

  1. Jasnowska Anna – fortepian – PSM II st. Konin

  2. Jesiołwski Jakub – fortepian – PSM II st. Konin

  3. Myszkiewicz Aleksandra – fortepian

  4. Karolak Karolina – fortepian

  5. Jaiak Andrzej – akordeon

  6. Marciniak Adrian – akordeon

  7. Pietrzak Michał – akordeon

  8. Rosiak Bartosz – akordeon

  9. Siwek Renata – akordeon

  10. Grabara Paweł – gitara

  11. Grabowska Anna – skrzypce – PSM II st. Kalisz

  12. Góralska Ewelina – skrzypce

  13. Migas Agnieszka – skrzypce

  14. Zagozda Romualda – skrzypce

  15. Gruszczyńska Monika – flet

  16. Kąciak Aneta – flet

  17. Gogulska Joanna – skrzypce

  18. Gródziński Witold – klarnet

  19. Mikołajczyk Łukasz – klarnet

  20. Perliński Michał – trąbka

  21. Rabiega Izabela – skrzypce

  22. Kozłowski Marcin – fortepian

 1992 r.

  1. Kędziorska Agnieszka – fortepian

  2. Pałka Monika – fortepian

  3. Przybyła Monika – fortepian

  4. Wieruchowska Ewelina – fortepian

  5. Grzelak Kamila – fortepian

  6. Grzelak Donata – fortepian

  7. Kąciak Katarzyna – fortepian

  8. Łukasik Magdalena – fortepian – PSM II st. Konin

  9. Kaczorowska Karolina – fortepian

  10. Pilarczyk Monika – fortepian

  11. Bartosik Marzena – fortepian

  12. Olszak Andrzej – fortepian

  13. Kiciński Tomasz – akordeon – Wojskowe Liceum Muzyczne Gdańsk

  14. Siwek Marlena – akordeon

  15. Darul Radosław – akordeon – AM Poznań

  16. Augustyniak Krzysztof – akordeon – Wojskowe Liceum Muzyczne Gdańsk

  17. Perlińska Magdalena – skrzypce

  18. Gargula Tomasz – gitara

  19. Konieczny Mariusz – gitara

  20. Jasnowska Katarzyna – fortepian

  21. Wysocki Mariusz – akordeon

  22. Zefirian Mirosław – akordeon

  23. Durczyńska Magdalena – akordeon

  24. Strasz Ewelina – akordeon – PSM II st. Konin

  25. Kosowski Sylwester – perkusja

  26. Trocha Rafał – perkusja

  27. Strasz Marcin – perkusja

  28. Adamek Karol – perkusja

  29. Cieślak Małgorzata – gitara

  30. Biniek Iwona – klarnet

  31. Kukulski Łukasz – klarnet – AM Gdańsk

  32. Perlińska Katarzyna – skrzypce – PSM II st. Konin

1991 r.

  1. Misiurka Agnieszka – akordeon – UAM Poznań wych. muzycz.

  2. Borowczyk Robert – skrzypce

  3. Grzelak Jacek – klarnet

  4. Jaworski Robert – trąbka

  5. Niespodziańska Aneta – akordeon

  6. Jasiakiewicz Andrzej – akordeon

  7. Troszczyńska Justyna – gitara

  8. Wójcik Grażyna – flet – PSM II st. Konin

1990 r.

  1. Widerska Edyta – fortepian – WSP – wych. muzycz.

  2. Ulańska Aneta – fortepian

  3. Kaczorowska Sylwia – fortepian

  4. Ciekot Joanna – fortepian

  5. Maciuszonek Lidia – fortepian

  6. Wodniak Joanna – fortepian

  7. Maciejewski Paweł – fortepian

  8. Mysler Małgorzata – fortepian

  9. Lichodziejewska Agata – fortepian

  10. Kałas Krzysztof – akordeon

  11. Kowalczyk Karol – akordeon

  12. Walentek Andrzej – klarnet

  13. Michalska Elżbieta – skrzypce – PSM II st. Konin

  14. Wojdak Janusz – akordeon

  15. Rosiak Waldemar – klarnet

  16. Grzelak Tomasz – perkusja

1989 r.

  1. Janaszczyk Magdalena – fortepian

  2. Tatarczuk Marlena – fortepian

  3. Połatyńska Dorota – fortepian

  4. Drzewiecka Anita – fortepian

  5. Herman Anita – fortepian

  6. Adamczak Agnieszka – fortepian – PSM II st. Konin

  7. Michalska Sylwia – fortepian – PSM II st. Konin

  8. Maciejewska Jolanta – fortepiano – PSM II st. Konin

  9. Naglewski Tomasz – akordeon

  10. Jónska Arleta – skrzypce – PSM II st. Kalisz

  11. Grzelak Mariusz – klarnet – AM Łódź

  12. Gruchot Jacek – trąbka – Wojskowe Liceum Muzyczne Gdańsk

  13. Pocztowski Artur – trąbka

1988 r.

  1. Urban Milena – fortepian – AM Warszawa – fortepian

  2. Dusza Justyna – fortepian

  3. Skrzywanek Dagmara – fortepian

  4. Stasiak Beata – fortepian

  5. Świderska Izabela – fortepian

  6. Nycek Magdalena – fortepian

  7. Paczkowska Agnieszka – fortepian

  8. Bogdańska Agata – fortepian

  9. Tomaszewska Monika – fortepian – PSM IIst. Konin – fortepian

  10. Snieżak Elżbieta – PSM II st. Konin - fortepian

  11. Dawicki Jarosław – akordeon

  12. Michalak Tomasz – akordeon – AM Łódź

  13. Bartczak Jacek – akordeon

  14. Naglewski Małgorzata – skrzypce – PSM II st. Konin

  15. Grzelak Zenon – akordeon – UAM Poznań – wych. muzycz

  16. Sulej Jacek – akordeon

  17. Klimek Marzena – akordeon

  18. Dreczko Lech – gitara - PSM II st. Kutno – gitara

  19. Kremski Marek – saksofon

  20. Chrostek Agnieszka – klarnet

  21. Kremska Dorota – klarnet

  22. Piasecki Jacek – perkusja

 1987 r.

  1. Olejnik Aneta – fortepian – WSP – wych. muzyczne

  2. Baranowska Anna – fortepian

  3. Majcherek Katarzyna – fortepian

  4. Tomczyk Katarzyna – fortepian – PLM Poznań, A.M. Łódź - fortepian

  5. Pawlak Anna – fortepian – PLM Poznań – rytmika

  6. Szajrych Janusz – fortepian

  7. Wilkanowska Aleksandra – fortepian – WSP – wych. muzycz.

  8. Kobyłka Elżbieta – fortepian

  9. Szczap Dominik – akordeon

  10. Ziętek Michał – akordeon

  11. Sobczak Agnieszka – akordeon

  12. Tomczyk Karol – akordeon

  13. Gil Krzysztof – akordeon

  14. Szymczak Ireneusz – akordeon

  15. Kurzawa Paweł – akordeon

  16. Woźniak Roman – akordeon

  17. Lebiedziński Tomasz – saksofon

1986 r.

  1. Przybył Katarzyna – fortepian

  2. Arent Agnieszka – fortepian

  3. Kaczorowska Anna – fortepian

  4. Antczak Agnieszka – fortepian

  5. Szymonowicz Marek – fortepian

  6. Józefowicz Tomasz – fortepian

  7. Gruszczyńska Magdalena – fortepian – PSM IIst. Kutno, A.M Gdańsk

  8. Jankowska Dorota – fortepian

  9. Urbaniak Renata – fortepian – PWSP Bydgoszcz

  10. Wieruchowska Monika – fortepian

  11. Roszak Magdalena – fortepian

  12. Jaworska Patrycja – fortepian

  13. Stawieraj Alicja – skrzypce

  14. Kmita Zbigniew – trąbka

1985 r.

  1. Kmieciak Elżbieta – fortepian – Akademia Muzyczna Poznań - rytmika

  2. Wilkanowski Radosław – fortepian

  3. Owczarek Magdalena – fortepian – Uniwersytet Łódzki – wych. muzycz.

  4. Kowalski Robert – akordeon

  5. Rusek Iwona – akordeon

  6. Młotkiewicz Alina – akordeon

  7. Józefiak Beata – akordeon

  8. Bartczak Krzysztof – klarnet

  9. Dziura Ewa – akordeon

  10. Milczarek Joanna – fortepian

  11. Rabiega Lech – flet

  12. Klapsa Paweł – saksofon

  13. Stawieraj Marek – klarnet

1984 r.

  1. Michalska Anna – fortepian

  2. Cieślak Wioletta – fortepian

  3. Dużyńska Małgorzata – akordeon

  4. Bartosik Andrzej – saksofon

  5. Stawecka Anna – skrzypce

1983 r.

  1. Bełza Dorota – fortepian

  2. Błoniewska Beata – fortepian – Liceum Muzyczne – Poznań - rytmika

  3. Szajrych Małgorzata – fortepian

  4. Fret Katarzyna – fortepian – PSM IIst. Kalisz - fortepian

  5. Sobczak Jolanta – fortepian

  6. Urbaniak Dariusz – klarnet

  7. Szymczak Mirosław – klarnet

  8. Obrębski Andrzej – klarnet

  9. Krzyżaniak Mariusz – klarnet

  10. Jakubowski Bogusław – klarnet – Akademia Muzyczna Poznań - Klarnet

  11. Buda Aleksander – saksofon

  12. Siwiński Grzegorz – saksofon

Lista absolwentów kończących Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia

im. Witolda Lutosławskiego w Turku  w roku szkolnym 2017/2018

 

 

L.p.

        Nazwisko i imię ucznia

Instrument

Klasa

Nauczyciel

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

Bałdych Anna

Dzikowska Amanda

Iciek Natalia

Jałkiewicz Joanna

Jasnowski Igor

Kosowski Konrad

Kowalski Juliusz

Kulik Julia

Kustosz Igor

Kwiatkowski Konrad

Mokrowiecka Martyna

Nowak Szymon

Pawlak Eryk

Pawlak Patryk

Perlińska Katarzyna

Pisula Kornelia

Przybyła Maja

Pyzik Wiktoria

Rajczyk Tomasz

Raszewska Agnieszka

Ryczyński Mikołaj

Szymańska Wiktoria

Szymczak Gabriela

Wiśniewska Patrycja

Zieliński Mikołaj

skrzypce

fortepian

fortepian

saksofon

klarnet

trąbka

skrzypce

gitara

trąbka

akordeon

gitara

akordeon

trąbka

trąbka

klarnet

fortepian

fortepian

fortepian

gitara

saksofon

fortepian

fortepian

flet

akordeon

saksofon

IV c.4

IV c.4

VI c.6

IV c.4

VI c.6

VI c.6

VI c.6

IV c.4

IV c.4

IV c.4

IV c.4

VI c.6

IV c.4

IV c.4

IV c.4

VI c.6

VI c.6

VI c.6

VI c.6

IV c.4

VI c.6

VI c.6

VI c.6

IV c.4

VI c.6

Olas Irina

Radzimska Grażyna

Radzimska Grażyna

Chmura Łukasz

Walkiewicz Mariusz

Kmieciak Piotr

Olas Irina

Majewski Andrzej

Kmieciak Piotr

Siwiński Paweł

Majewski Andrzej

Darul Radosław

Kmieciak Piotr

Kmieciak Piotr

Walkiewicz Mariusz

Brzostowska Monika

Światowska Aleksandra

Wojtaszewska Elżbieta

Majewski Andrzej

Chmura Łukasz

Radzimska Grażyna

Kranc Henryk

Borowiecka Zuzanna

Darul Radosław

Chmura Łukasz

 office365  bipCopyright © 2014 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Witolda Lutosławskiego . Wszelkie prawa zastrzeżone.

   Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.