Absolwenci

Lista absolwentów kończących Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia
im. Witolda Lutosławskiego w Turku

2020
 
2019
Adamczyk Adela – fortepian
Białczak Anna – flet
Cajdler Filip – gitara
Chrzęściewska Adrianna – wiolonczela
Fryga Lena – fortepian
Giersz Konstancja – skrzypce
Graczyk Nina – fortepian
Grąbkowska Nikola – fortepian
Kaźmierczak Filip – trąbka
Kujawa Aleksandra – fortepian
Kujawa Julia – fortepian
Kurzaj Eliasz – akordeon
Lament Konrad – trąbka
Majdacka Amelia – akordeon
Maleta Barbara – fortepian
Misiek Wiktor – akordeon
Muszyński Jakub – akordeon
Ograbek Julita – fortepian
Sałop Dawid – trąbka
Stolarek Otylia – gitara
Szulc Klaudia – flet
Świderski Jakub – fortepian
Tomaszak Julia – fortepian
Trzmielewski Adam – saksofon
Żabiński Szymon – akordeon
2018
Bałdych Anna – skrzypce
Dzikowska Amanda – fortepian
Iciek Natalia – fortepian
Jałkiewicz Joanna – saksofon
Jasnowski Igor – klarnet
Kosowski Konrad – trąbka
Kowalski Juliusz – skrzypce
Kulik Julia – gitara
Kustosz Igor – trąbka
Kwiatkowski Konrad – akordeon
Mokrowiecka Martyna – gitara
Nowak Szymon – akordeon
Pawlak Eryk – trąbka
Pawlak Patryk – trąbka
Perlińska Katarzyna – klarnet
Pisula Kornelia – fortepian
Przybyła Maja – fortepian
Pyzik Wiktoria – fortepian
Rajczyk Tomasz – gitara
Raszewska Agnieszka – saksfon
Ryczyński Mikołaj – fortepian
Szymańska Wiktoria – fortepian
Szymczak Gabriela – flet
Wiśniewska Patrycja – akordeon
Zieliński Mikołaj – saksofon
2017
Adamczewski Marcin – saksofon
Baranowski Jakub – trąbka
Barciś Martyna – fortepian
Bartosik Michalina – fortepian
Biskup Maciej – akordeon
Chojnacki Michał – akordeon
Czekała Bartosz – trąbka
Dobrowolska Zofia – fortepian
Dusza Filip – akordeon
Fijałkowska Kinga -fortepian
Gardzielik Klaudia – saksofon
Grąbkowska Paulina – gitara
Kałużny Radosław – fortepian
Lewandowska Aleksandra – skrzypce
Maciejewska Weronika – fortepian
Maleta Bartosz – klarnet
Michalak Adrianna – fortepian
Olas Eryka – skrzypce
Ordon Kacper – fortepian
Płóciennik Eliza – fortepian – SM II st. H. Krańca
Rosiak Michalina – skrzypce
Sobczak Michalina – fortepian
Tomczak Filip – akordeon
Tralewska Oliwia – fortepian
Waliszek Wiktoria – akordeon
Witkowski Patryk – saksofon
Ziarkowski Wiktor – puzon
Ziętek Anna – skrzypce
2016
Arent Patryk – Gitara
Augustyniak Konrad – Fortepian
Bartczak Nina – Fortepian
Borowska Julita – Skrzypce
Bukowska Jagoda – Fortepian
Darul Jonasz – Perkusja
Dembińska Oliwia – Wiolonczela
Dziamara Weronika – Wiolonczela
Gajewski Jakub – Fortepian
Grabara Nina – Fortepian – SM II st. H. Krańca
Ignaczak Dawid – Puzon
Korzepa Natalia – Saksofon
Kosowski Mateusz – Klarnet – Liceum Muzyczne w Łodzi
Kowalec Martyna – Fortepian
Kubiak Aleksandra – Fortepian
Leman Artur – Fortepian
Łukasik Miłosz – Akordeon
Malik Jarosław – Flet
Małecka Magdalena – Fortepian – SM II st. H. Krańca
Michalak Kacper – Skrzypce
Michalak Maria – Fortepian
Pajszczyk Paweł – Fortepian
Pluta Rafał – Akordeon
Szczapiński Michał -Fortepian
Strasz Tomasz – Perkusja
Szewczyńska Aniela – Skryzpce
Sztylka Arkadiusz – Saksofon
Walczyńska Izabela – Fortepian
Walkowska Alicja – Fortepian
Ziętek Joanna – Fortepian
Ziętek Wojciech – Saksofon
2015
Białas Jakub – Fortepian – SM IIst. Henryka Kranca
Cajdler Weronika – Fortepian
Frątczak Patrycja – Flet
Gadomska Julia – Fortepian
Goślińska Weronika – Fortepian
Gogolewska Justyna – Fortepian
Grzelak Weronika – Perkusja – SM IIst. Henryka Kranca
Jałkiewicz Joanna – Fortepian
Kłosińska Wiktoria – Skrzypce
Kmieciak Piotr – Fortepian
Kolańska Martyna – Fortepian
Krzyżostaniak Kacper – Fortepian
Kucharski Kacper – Akordeon
Lament Szymon – Akordeon
Majda Agnieszka – Fortepian
Michalska Marta – Fortepian – PSM IIst. Kalisz
Nowak Szymon – Akordeon
Pękacz Gabriela – Fortepian
Szwecki Piotr – Akordeon
Śliwka Michał – Fortepian
Strzelińska Róża – Fortepian
Strzeliński Igor – Fortepian
Wawrzyniak Piotr – Fortepian
Wojdak Mateusz – Perkusja
Wszendybył Lena – Saksofon
Ulański Robert – Skrzypce
2014
Bąk Zofia – fortepian
Pawlak Patryk – fortepian
Olszewska Karolina – fortepian – SM II st. H. Krańca
Bazela Magdalena – fortepian
Radziemski Antoni – fortepian
Rajczyk Anna – fortepian
Rajczyk Agata – fortepian
Kałużny Andrzej – fortepian
Kucner Jakub – trąbka
Górski Jakub – trąbka
Fernówka Jan – trąbka – SM II st. H. Krańca
Nowak Paulina – flet
Pasik Anna – skrzypce
Maciejewska Julia – akordeon
Jakubiak Filip – akordeon
Zieliński Michał – akordeon
Kosowska Marta – fortepian
Augustyniak Daria – fortepian
Ziętek Adam – akordeon
Cholajda Monika – akordeon
Komar Adrian – trąbka
Nowak Natalia – gitara
Dudkiewicz Cezary – gitara
Wodzińska Oliwia – saksofon
Żelek Paulina – klarnet
Dróżdż Karolina – klarnet
Wachowska
Czaja Łukasz – perkusja
Maria – skrzypce
Gomółka Zuzanna – skrzypce
Przybylak Dawid – trąbka
Walczak Weronika – flet
2013
Korzepa Natalia – fortepian
Augustyniak Kinga – fortepian – PSM II st. Kalisz
Kowalska Sara – fortepian
Zając Kacper – fortepian
Miśko Ewa – fortepian
Zielińska Karolina – fortepian
Witkowski Patryk – akordeon
Bruś Patryk – akordeon
Raszewski Adam – akordeon
Przeor Dominik – skrzypce
Kubiak Anna – skrzypce – POSM w Poznaniu
Ziętek Michalina – wiolonczela
Kotkowski Maciej – gitara
Kopczyk Patryk – flet – POSM w Poznaniu
Białas Julia – flet
Wróbel Wiktoria – saksofon – PSM II st. Konin
Borkowski Błażej – trąbka
Dopieralska Agnieszka – fortepian – SM II st. Henryka Kranca
Ziemniak Eryk – fortepian – SM II st. H. Krańca
Kulesza Damian – akordeon
Strzelińska Karina – akordeon
Strzeliński Eryk – akordeon
Brylewski Piotr – akordeon
Darul Błażej – klarnet
Adamczewski Marcin – klarnet
Remiszewski Bartosz – saksofon
Pawlak Dominika – saksofon
Trocha Magdalena – saksofon
Malesza Aleksandra – saksofon
Żwański Patryk – trąbka
Kaczmarek Agata – trąbka
Koszykowski Michał – gitara – PSM II st. Konin
Dróżdż Michał – klarnet
2012
Forlini Samanta – fortepian
Milczarek Mateusz – fortepian
Graczyk Estera – fortepian
Majda Agata – fortepian
Matysiak Wiktoria – fortepian
Derucka Agnieszka – fortepian
Jacaszek Hubert – fortepian
Wietrzych Dawid – akordeon
Tomaszak Szymon – akordeon
Kęska Błażej – akordeon
Pękacz Małgorzata – skrzypce – SM II st. H. Krańca
Dziamara Martyna – skrzypce – PSM II st. Kalisz
Opas Agnieszka – skrzypce
Prusinowska Anna – skrzypce
Radziemski Mikołaj – perkusja
Kaczkowska Ramona – fortepian
Sztylka Arkadiusz – akordeon
Przysło Kacper – akordeon
Pietraszek Anita – akordeon
Grzesznik Karol – akordeon
Wodzińska Klaudzi – flet
Janiak Monika – flet
Stolarek Kinga – klarnet
Chrostek Nikola – klarnet
Kowalski Szymon – trąbka
Tomczyk Lidia – wiolonczela
Bocian Sandra – wiolonczela
Soszyńska Iwona – skrzypce
Górska Weronika – skrzypce
Wysocka Patrycja – gitara
Drzewiecki Jakub – gitara
2011
Niestrata Dominika – fortepian
Wróblewska Paula – fortepian
Jońska Weronika – fortepian
Śliwka Bartosz – fortepian
Wojtaszewska Justyna – fortepian – PSM II st. Kalisz, – SM II st. H. Krańca
Kałużny Andrzej – fortepian
Ulański Mateusz – fortepian – SM II st. H. Krańca  
Krzyżostaniak Kinga – fortepian
Krawczyk Kinga – skrzypce
Borkowski Mateusz – akordeon
Graczyk Łukasz – akordeon
Wągiel Paweł – akordeon
Pluta Marta – klarnet
Stefańska Monika – flet
Sobczak Adam – trąbka
Strychalska Martyna – flet – PSM II st. Kalisz
2010
Chrostek Natalia – skrzypce – POSM II st. Poznań
Wojdak Nikola – skrzypce
Gomółka Zuzanna – skrzypce
Wojtkowiak Monika – fortepian
Janicki Hubert – fortepian – PSM II st. Kalisz
Majtka Julia – fortepian
Foryńska Sylwia – fortepian
Buchelt Lidia – fortepian
Olszewska Patrycja – fortepian – SM II st. H. Krańca
Dzikowski Amadesz – akordeon
Kołuda Michał – fortepian
Pakuła Mateusz – fortepian – Salezjańskie Liceum Muzyczne w Lutomiersku
Ćwiklińska Magdalena – wiolonczela
Rabiega Kamil – wiolonczela
Stolarski Filip – flet – POSM w Poznaniu
Kubiś Sylwia – trąbka
Czaja Jarosław – trąbka
Kubiś Agnieszka – klarnet
Kujawa Magdalena – akordeon
Ziemniak Eryk – akordeon
Jaszczak Katarzyna – skrzypce
2009
Kociołek Alicja – fortepian
Skowron Natalia – fortepian – SSM II st. Łódź
Altman Aleksandra – fortepian
Perlińska Katarzyna – fortepian
Wojtkowiak Milena – SSM II st. Łódź
Bukowiecka Paulina – fortepian
Bugaj Zuzanna – fortepian
Bukowski Mateusz – fortepian
Felczak Michał – fortepian
Skonieczna Anna – fortepian
Owczarek Olga – skrzypce
Purcel Mateusz – skrzypce – SZM Poznań
Gil Nikola – skrzypce
Rosiak Cezary – trąbka
Rosiakowska Kinga – trąbka
Zawadzka Aleksandra – wiolonczela
Gomułka Justyna – wiolonczela
Kukuła Karol – klarnet
Paruszewska Marta – klarnet
Dzikowska Karina – klarnet
Skurka Marcin – akordeon
Wielogórka Klaudiusz – akordeon
Zagozda Marita – gotara
Nowak Artur – perkusja
Witkowska Marika – gitara
Antczak Anna – gitara
Topolska Patrycja – gitara
2008
Dopieralski Eryk – fortepian
Dynia Barbara – flet
Jacaszek Zuzanna – fortepian – SSM II st. Łódź
Kasprzak Dominika – fortepian
Kmieciak Szymon – trąbka – PSM II st. Konin
Kociołek Sara – fortepian
Krysztoforski Gerard – akordeon
Maćczak Daria – fortepian
Nawrocki Adrian – fortepian
Niemowna Ewelina – fortepian – Liceum Muzyczne w Poznaniu
Opas Marta – skrzypce
Piskuła Karolina – skrzypce – Liceum Muzyczne w Poznaniu
Pakuła Mateusz – akordeon
Rajczyk Justyna – fortepian
Szewczyk Teresa – fortepian
Urbaniak Ada – fortepian
Waliszek Patrycja – fortepian – SSM II st. Łódź
Zając Kondrad – trąbka
Darul Adrian – klarnet
Dróżdż Krzysztof – akordeon
Drzewiecki Jakub – klarnet
Gojny Paweł – trąbka
Klimas Martyna – flet
Kasprzak Maciej – trąbka
Michalak Maciej – akordeon
Rusek Mateusz – klarnet
Suchecki Tobiasz – akordeon – SSM II st. Łodź
Wróbel Marta – akordeon
Wojciechowska Kinga – flet – Liceum Muzyczne w Poznaniu
Witczak Joanna – klarnet
Zasada Olga – flet – PSM II st. Konin
2007
Białas Adrianna – skrzypce
Janicka Aleksandra – fortepian – PSM II st. Kraków
Maćczak Dariusz – gitara – SSM II st. Łódź
Prusinowski Mateusz – fortepian – PSM II st. Kalisz
Rynkiewicz Magdalena – akordeon
Skopiński Adrian – klarnet
Sosińska Patrycja – akordeon
Szafonia Katarzyna – fortepian
Tomczyk Paulina – skrzypce
Witaszczyk Paulina – fortepian
Włoczkowska Olga – skrzypce – POSM I i II st. Poznań
Burszewska Anna – wiolonczela – PSM II st. Kalisz
Buda Anna – flet
Cichomski Michał – trąbka
Jakubowska Katarzyna – klarnet
Kadrzyńska Monika – fortepian
Koperski Mariusz – akordeon
Kurcoba Agnieszka – akordeon
Kulesza Agnieszka – wiolonczela – Salezjańskie Liceum Muzyczne w Lutomiersku
Lament Natalia – klarnet – Technikum budowy fortepianów Kalisz
Mielczarek Andżelika – trąbka
Okońska Katarzyna – perkusja
Okońska Ilona – wiolonczela
Pawlak Daria – akordeon
Przeor Emilia – skrzypce
Świtalski Maciej – perkusja
Urbaniak Dominik – perkusja
2006
Ciepłucha Roksana – fortepian
Ćwiklińska Magdalena – fortepian
Grzelak Kacper – skrzypce
Karczewska Agnieszka – skrzypce – PSM II st. Kalisz
Mikołajczyk Magdalena – fortepian
Olas Anna – fortepian
Paruszewski Adrian – akordeon
Rabiega Kamil – gitara
Staciewińska Patrycja – fortepian – PSM II st. Kalisz
Szymczak Agnieszka – akordeon
Śmigaszewska Jolanta – gitara
Walkowski Mateusz – akordeon
Wójcik Martyna – fortepian
Zagozda Natalia – akordeon
Bocian Artur – gitara
Dąbek Anna – gitara
Jaszczak Katarzyna – akordeon
Janik Krzysztof – trąbka
Jędrowska Patrycja – gitara
Kąciak Katarzyna – gitara
Krysztoforski Gerard – akordeon
Kurcoba Łukasz – akordeon
Michalak Martyna – gitara
Musidlak Małgorzata – skrzypce – PSM II st. Konin
Przeor Alicja – skrzypce – PSM II st. Kalisz
Ptak Damian – fortepian
Rusek Paweł – gitara
Sulej Mateusz – klarnet
Witczak Piotr – trąbka
Ziemiański Artur – akordeon
Żurawska Monika – klarnet
2005
Lipski Adam – fortepian
Lipska Olga – fortepian
Cicha Agnieszka – fortepian
Szewczyk Anna – fortepian
Dygas Maciej – fortepian
Ciepłucha Karina – fortepian
Rębas Tomasz – akordeon
Sobiś Agnieszka – akordeon
Jacaszek Adam – akordeon
Flejter Piotr – trąbka
Matuszak Agnieszka – flet
Bazela Sylwia – fortepian – PSM II st. Kalisz
Kubiak Jakub – perkusja
Wasik Grzegorz – perkusja
Czekała Aleksandra – flet
Wielogórka Karolina – flet
Witkowski Arkadiusz – saksofon
Jeżykowska Anna – saksofon
Sowa Kaya – skrzypce
Skórka Piotr – gitara
Lebiedzińska Ewelina – gitara
Pilarczyk Agata – gitara
2004
Werbińska Lidia – fortepian – PSM II st. Konin
Mąka Dominik – fortepian
Zagozda Aleksandra – fortepian – AM Bydgoszcz
Gruszczyńska Paulina – fortepian
Rosiak Kamila – fortepian
Ziewińska Marta – fortepian
Senba Olga – fortepian
Szewczyk Maria – fortepian
Wojciechowski Mateusz – fortepian
Gmach Marcelina – fortepian
Nowicka Agnieszka – fortepian
Zielińska Iga – akordeon
Rusek Mikołaj – akordeon
Szefliński Michał – akordeon
Walentek Jakub – akordeon
Remiszewski Dawid – akordeon
Bąkowska Magdalena – akordeon
Figurska Agnieszka – gitara
Augustyniak Adam – saksofon – PSM II st. Konin
Kranc Dominik – saksofon
Kukuła Maciej – saksofon
Józefowicz Monika – klarnet
Wielogórka Joana – klarnet
Walczak Judyta – Klarnet
Lewandowska Agnieszka – klarnet
Tylka Joachim – klarnet
Bocian Błażej – klarnet
Lewandowska Monika – flet
Kukuła Anna – flet – PSM II st. Kalisz
Radzimska Magdalen – flet
Andrzejewski Bartosz – trąbka
Siwiński Rafał – trąbka
2003
Bąk Paweł – akordeon
Burszowska Patrycja – akordeon – PSM II st. Kalisz
Jaworska Joanna – akordeon
Świerk Marta – akordeon
Gruszczyński Adrian – akordeon
Jaworska Aneta – akordeon
Jagodziński Rafał – akordeon
Kończak Kamil – akordeon
Małolepsza Ewa – fortepian
Majda Marzena – fortepian
Sołtysiak Aleksandra – fortepian
Zbytniewska Małgorzata – fortepian
Wojtczak Justyna – fortepian
Gutaj Justyna – PSM II st. Kalisz
Gapski Tomasz – fortepian
Maciejewska Monika – fortepian – PSM II st. Kalisz
Kaszyńska Aleksandra – fortepian
Misiek Natalia – fortepian
Malik Paula – fortepian
Rosiak Aleksandra – fortepian
Kurzawa Edyta – fortepian
Gojny Paweł – fortepian
Gojny Justyna – fortepian
Lipska Joanna – fortepian
Nykiel Justyna – skrzypce
Kunicka Olga – skrzypce – PSM II st. Kalisz
Karpiński Szymon – gitara
Szlagor Sebastian – gitara
Szlagor Paweł – gitara
Gajewski Tomasz – klarnet
Matusiak Monika – Klarnet
Pietrzak Izabela – klarnet
Bąk Joanna – flet
Kaszyńska Anna – flet
Wierzbicka Justyna – trąbka
Słomowski Artur – saksofon
Arent Błażej – saksofon
2002
Staciewińska Oktawia – fortepian – PSM II st. Kalisz
Cepowska Dorota – fortepian
Wawrzyniak Aleksandra – fortepian – PSM II st. Kalisz
Stawieraj Olga – fortepian
Kaczmarek Katarzyna – fortepian
Popielarz Anna – fortepian
Rusek Ewelina – fortepian
Sochacka Agnieszka – fortepian – PSM II st. Kalisz
Durczyński Tomasz – fortepian
Sołtysiak Anna – skrzypce
Adamiak Adam – skrzypce
Kończak Anna – skrzypce – PSM II st. Kalisz
Maciaszczyk Radosław – akordeon
Okupny Bartosz – akordeon
Poszwa Natalia – akordeon
Kozanecka Ilona – akordeon
Janik Krzysztof – akordeon
Skórka Przemysław – akordeon – AM Łódź
Olejnik Patrycja – akordeon
Suleja Paulina – akordeon
Sztroch Bogna – gitara
Krawczyk Izabela – gitara
Król Justyna – klarnet
Dewicki Maciej – klarnet
Charuba Marta – klarnet
Pęcherska Ewa – flet
Stefański Marcin – trąbka
Okupny Grzegorz – trąbka
Janiak Tomasz – trąbka
Józefowicz Piotr – trąbka – PSM II st. Konin
2001
Stefaniak Karolina – fortepian
Kąciak Martyna – fortepian
Krzemieniecka Marta – fortepian
Grybek Magdalena – fortepian
Rozmus Katarzyna – fortepian
Jacek Olga – fortepian
Sajdak Jakub – fortepian
Kukuła Mateusz – trąbka – AM Poznań
2000
Marędziak Aldona – fortepian
Siwek Ewelina – fortepian
Zajdel Małgorzata – fortepian
Markiewicz Aneta – fortepian – PSM II st. Kalisz
Pawlak Patrycja – fortepian
Wierzbicka Agata – klarnet – PSM II st. Kalisz
Okupny Wojciech – klarnet – PSM II st. Kalisz
Szafrański Kamil – klarnet
Trocha Agata – klarnet
Krzysztoforski Piotr – klarnet
Kiciński Jakub – klarnet
Pańczyszyn Piotr – saksofon
Siwek Krystian – trąbka – Wojskowe Liceum Muzyczne Gdańsk
Gralińska Aleksandra – flet
Karasiak Magdalena – flet
Szczepaniak Dorota – flet
Kozanecka Katarzyna – akordeon
1999
Werbińska Anna – fortepian – PSM II st. Kalisz
Denga Nina – fortepian
Perlińska Katarzyna – fortepian
Junkiert Aleksandra – fortepian
Szczap Maria – fortepian – PSM II st. Kalisz
Augustyniak Andrzej – akordeon
Białas Krzysztof – akordeon – PSM II st. Kalisz
Piskuła Ewelina – skrzypce
Piskuła Paulina – skrzypce
Zefirian Marta – flet
Kończak Agnieszka – flet
Siwiński Bartłomiej – klarnet
Krysztofowicz Anna – fortepian
Pakuła Bożena – akordeon – PSM II st. Kalisz
Gmach Maciej – gitara
Pakuła Adrian – klarnet
Pakuła Mariusz – perkusja
Urbaniak Błażej – trąbka – Wojskowe Liceum Muzyczne Gdańsk
Komajda Bartosz – puzon
Pietraszek Łukasz – perkusja
Kostrzyński Michał – klarnet
Mili Magdalena – klarnet
Szymczyk Adam – klarnet
Kaźmierski Samuel – saksofon
Rutkowska Katarzyna – flet
Gapska Anita – flet – PSM II st. Kalisz
1998
Majewska Anna – fortepian – PSM II st. Kalisz
Gapska Edyta – fortepian – PSM II st. Kalisz
Strasz Agata – fortepian
Świerczyńska Magdalena – akordeon – PSM II st. Kalisz
Owczarek Bartłomiej – akordeon
Kiciński Jakub – akordeon
Krysiak Przemysław – gitara
Sitarek Dawid – gitara
Matusiak Justyna – fortepian
Urbaniak Krzysztof – fortepian, klarnet – AM Łódź
Krasiak Piotr – klarnet – PSM II st. Łódź
Jesiołowski Dominik – klarnet
Szewczyk Paulina – klarnet
Zimniak Łukasz – skrzypce
Cajdler Adrian – akordeon
Osajda Sylwester – akordeon
Siwek Bogumił – akordeon
Pięta Katarzyna – akordeon
Gawroński Maciej – trąbka – Wojskowe Liceum Muzyczne Gdańsk
1997
Pstrokońska Żaneta – fortepian – AM Poznań
Śnieżak Tomasz – fortepian – Liceum Salezjańskie Lutomiersk
Różycki Dawid – fortepian – ZPSM Warszawa
Majewska Katarzyna – fortepian
Kowalska Magdalena – fortepian
Jesiołowski Szymon – fortepian – PSM II st. Konin
Frasunkiewicz Magdalena – fortepian
Kruczkowska Dorota – fortepian
Grzegorzewska Dorota – fortepian
Piasecki Tomasz – akordeon – AM Łódź
Siwiński Paweł – akordeon – AM Poznań
Mikusiewcz Łukasz – akordeon
Antas Łukasz – akordeon
Rusek Aldona – akordeon
Misiak Łukasz – akordeon
Zając Karina – akordeon
Janik Krystian – akordeon
Gródziński Wojciech – gitara
Wykrętowicz Roman – perkusja
Śnieżak Piotr – klarnet – PSM II st. Kalisz
Cerbst Paweł – klarnet
Kałużny Dominik – saksofon – Wojskowe Liceum Muzyczne Gdańsk
1996
Wesołowska Katarzyna – fortepian
Piekarska Magdalena – fortepian
Świerczyńska Aleksandra – fortepian
Kozłowska Anna – fortepian
Błaszczyk Łukasz – fortepian
Mielczarek Małgoprzata – fortepian
Gęglawy Magdalena – fortepian
Urbańczyk Marta – fortepian
Niespodziańska Ewa – fortepian
Myszkiewicz Karolina – fortepian
Antczak Marcin – akordeon
Jandy Bartosz – akordeon
Kujawski Damian – akordeon – AM Poznań
Grzelak Jarosław – trąbka
Karolak Magdalena – flet
Majtka Aleksandra – fortepian
Kończak Mariusz – fortepian – PSM II st. Konin
Troczyńska Aleksandra – fortepian – AM Warszawa
Szewczyk Maciej – akordeon
Soszyński Sebastian – akordeon
Andczak Emil – gitara
Grzesiak Malwina – gitara
Gorzkowska Beata – gitara
Soszyński Artur – klarnet
Stolarek Andrzej – klarnet
Wypiorczyk Szymon – klarnet
Durczyński Krzysztof – klarnet
Drzewiecki Maciej – klarnet
Jandy Przemysław – klarnet
Krysiak Agnieszka – flet
Kaźmierczak Karol – trąbka
1995
Grześkowiak Sylwia – fortepian
Gmach Ewa – fortepian
Miling Radosław – fortepian
Wytlib Aleksandra – fortepian – AM Poznań
Górski Piotr – akordeon
Łysiak Aleksandra – flet – PSM II st. Konin
Iwaniak Wioletta – akordeon – PSM II st. Kalisz
Jaroszyński Mariusz – klarnet
Mosiagin Marcin – saksofon – PSM II st. Kalisz
1994
Pałka Eliza – fortepian
Pawlak Agata – fortepian
Pawlak Renata – fortepian
Gacka Magdalena – fortepian
Sitarek Karolina – fortepian
Szczepanik Jan – fortepian
Owczarek Justyna – akordeon – Uniwersytet Łódzki wych. muzycz.
Kukulski Tomasz – akordeon
Szczepanik Artur – akordeon
Grzelak Piotr – akordeon
Topolska Dagmara – flet
Babiarczyk Rafał – flet
Górczyński Bartosz – klarnet
Walczak Tomasz – gitara
Skonieczny Sebastian – gitara
Marciniak Tomasz – akordeon
Krejpcio Marzena – klarnet
Wojciechowska Magdalena – flet
1993
Jasnowska Anna – fortepian – PSM II st. Konin
Jesiołwski Jakub – fortepian – PSM II st. Konin
Myszkiewicz Aleksandra – fortepian
Karolak Karolina – fortepian
Jaiak Andrzej – akordeon
Marciniak Adrian – akordeon
Pietrzak Michał – akordeon
Rosiak Bartosz – akordeon
Siwek Renata – akordeon
Grabara Paweł – gitara
Grabowska Anna – skrzypce – PSM II st. Kalisz
Góralska Ewelina – skrzypce
Migas Agnieszka – skrzypce
Zagozda Romualda – skrzypce
Gruszczyńska Monika – flet
Kąciak Aneta – flet
Gogulska Joanna – skrzypce
Gródziński Witold – klarnet
Mikołajczyk Łukasz – klarnet
Perliński Michał – trąbka
Rabiega Izabela – skrzypce
Kozłowski Marcin – fortepian
1992
Kędziorska Agnieszka – fortepian
Pałka Monika – fortepian
Przybyła Monika – fortepian
Wieruchowska Ewelina – fortepian
Grzelak Kamila – fortepian
Grzelak Donata – fortepian
Kąciak Katarzyna – fortepian
Łukasik Magdalena – fortepian – PSM II st. Konin
Kaczorowska Karolina – fortepian
Pilarczyk Monika – fortepian
Bartosik Marzena – fortepian
Olszak Andrzej – fortepian
Kiciński Tomasz – akordeon – Wojskowe Liceum Muzyczne Gdańsk
Siwek Marlena – akordeon
Darul Radosław – akordeon – AM Poznań
Augustyniak Krzysztof – akordeon – Wojskowe Liceum Muzyczne Gdańsk
Perlińska Magdalena – skrzypce
Gargula Tomasz – gitara
Konieczny Mariusz – gitara
Jasnowska Katarzyna – fortepian
Wysocki Mariusz – akordeon
Zefirian Mirosław – akordeon
Durczyńska Magdalena – akordeon
Strasz Ewelina – akordeon – PSM II st. Konin
Kosowski Sylwester – perkusja
Trocha Rafał – perkusja
Strasz Marcin – perkusja
Adamek Karol – perkusja
Cieślak Małgorzata – gitara
Biniek Iwona – klarnet
Kukulski Łukasz – klarnet – AM Gdańsk
Perlińska Katarzyna – skrzypce – PSM II st. Konin
1991
Misiurka Agnieszka – akordeon – UAM Poznań wych. muzycz.
Borowczyk Robert – skrzypce
Grzelak Jacek – klarnet
Jaworski Robert – trąbka
Niespodziańska Aneta – akordeon
Jasiakiewicz Andrzej – akordeon
Troszczyńska Justyna – gitara
Wójcik Grażyna – flet – PSM II st. Konin
1990
Widerska Edyta – fortepian – WSP – wych. muzycz.
Ulańska Aneta – fortepian
Kaczorowska Sylwia – fortepian
Ciekot Joanna – fortepian
Maciuszonek Lidia – fortepian
Wodniak Joanna – fortepian
Maciejewski Paweł – fortepian
Mysler Małgorzata – fortepian
Lichodziejewska Agata – fortepian
Kałas Krzysztof – akordeon
Kowalczyk Karol – akordeon
Walentek Andrzej – klarnet
Michalska Elżbieta – skrzypce – PSM II st. Konin
Wojdak Janusz – akordeon
Rosiak Waldemar – klarnet
Grzelak Tomasz – perkusja
1989
Janaszczyk Magdalena – fortepian
Tatarczuk Marlena – fortepian
Połatyńska Dorota – fortepian
Drzewiecka Anita – fortepian
Herman Anita – fortepian
Adamczak Agnieszka – fortepian – PSM II st. Konin
Michalska Sylwia – fortepian – PSM II st. Konin
Maciejewska Jolanta – fortepiano – PSM II st. Konin
Naglewski Tomasz – akordeon
Jónska Arleta – skrzypce – PSM II st. Kalisz
Grzelak Mariusz – klarnet – AM Łódź
Gruchot Jacek – trąbka – Wojskowe Liceum Muzyczne Gdańsk
Pocztowski Artur – trąbka
1988
Urban Milena – fortepian – AM Warszawa – fortepian
Dusza Justyna – fortepian
Skrzywanek Dagmara – fortepian
Stasiak Beata – fortepian
Świderska Izabela – fortepian
Nycek Magdalena – fortepian
Paczkowska Agnieszka – fortepian
Bogdańska Agata – fortepian
Tomaszewska Monika – fortepian – PSM IIst. Konin – fortepian
Snieżak Elżbieta – PSM II st. Konin – fortepian
Dawicki Jarosław – akordeon
Michalak Tomasz – akordeon – AM Łódź
Bartczak Jacek – akordeon
Naglewski Małgorzata – skrzypce – PSM II st. Konin
Grzelak Zenon – akordeon – UAM Poznań – wych. muzycz
Sulej Jacek – akordeon
Klimek Marzena – akordeon
Dreczko Lech – gitara – PSM II st. Kutno – gitara
Kremski Marek – saksofon
Chrostek Agnieszka – klarnet
Kremska Dorota – klarnet
Piasecki Jacek – perkusja
1987
Olejnik Aneta – fortepian – WSP – wych. muzyczne
Baranowska Anna – fortepian
Majcherek Katarzyna – fortepian
Tomczyk Katarzyna – fortepian – PLM Poznań, A.M. Łódź – fortepian
Pawlak Anna – fortepian – PLM Poznań – rytmika
Szajrych Janusz – fortepian
Wilkanowska Aleksandra – fortepian – WSP – wych. muzycz.
Kobyłka Elżbieta – fortepian
Szczap Dominik – akordeon
Ziętek Michał – akordeon
Sobczak Agnieszka – akordeon
Tomczyk Karol – akordeon
Gil Krzysztof – akordeon
Szymczak Ireneusz – akordeon
Kurzawa Paweł – akordeon
Woźniak Roman – akordeon
Lebiedziński Tomasz – saksofon
1986
Przybył Katarzyna – fortepian
Arent Agnieszka – fortepian
Kaczorowska Anna – fortepian
Antczak Agnieszka – fortepian
Szymonowicz Marek – fortepian
Józefowicz Tomasz – fortepian
Gruszczyńska Magdalena – fortepian – PSM IIst. Kutno, A.M Gdańsk
Jankowska Dorota – fortepian
Urbaniak Renata – fortepian – Muzykologia UAM Poznań
Wieruchowska Monika – fortepian
Roszak Magdalena – fortepian
Jaworska Patrycja – fortepian
Stawieraj Alicja – skrzypce
Kmita Zbigniew – trąbka
1985
Kmieciak Elżbieta – fortepian – Akademia Muzyczna Poznań – rytmika
Wilkanowski Radosław – fortepian
Owczarek Magdalena – fortepian – Uniwersytet Łódzki – wych. muzycz.
Kowalski Robert – akordeon
Rusek Iwona – akordeon
Młotkiewicz Alina – akordeon
Józefiak Beata – akordeon
Bartczak Krzysztof – klarnet
Dziura Ewa – akordeon
Milczarek Joanna – fortepian
Rabiega Lech – flet
Klapsa Paweł – saksofon
Stawieraj Marek – klarnet
1984
Michalska Anna – fortepian
Cieślak Wioletta – fortepian
Dużyńska Małgorzata – akordeon
Bartosik Andrzej – saksofon
Stawecka Anna – skrzypce
1983 r.
Bełza Dorota – fortepian
Błoniewska Beata – fortepian – Liceum Muzyczne – Poznań – rytmika
Szajrych Małgorzata – fortepian
Fret Katarzyna – fortepian – PSM IIst. Kalisz – fortepian
Sobczak Jolanta – fortepian
Urbaniak Dariusz – klarnet
Szymczak Mirosław – klarnet
Obrębski Andrzej – klarnet
Krzyżaniak Mariusz – klarnet
Jakubowski Bogusław – klarnet – Akademia Muzyczna Poznań – Klarnet
Buda Aleksander – saksofon
Siwiński Grzegorz – saksofon